Instytut Astronomii

KontaktPiwnice k. Torunia, 87-148 Łysomice
tel.: +48 56 611 30 10
fax: +48 56 611 30 09

Pracownicy obsługi

Wszyscy pracownicy i doktoranci | Władze | Zespół administracyjno-gospodarczy | Pracownicy naukowo-dydaktyczni | Pracownicy inżynieryjno-techniczni | Pracownicy obsługi | Doktoranci | Pracownicy emerytowani

AA – budynek Astronomii i Astrofizyki, RA – budynek Radioastronomii
Telefon: +48 56 611 xxxx
E-mail: I – astri.umk.pl, O – astro.umk.pl

Pokój Telefon E-mail
Andrzej Brzoska 3010 andrzej.brzoska @ I
Janusz Filarecki 3043 janusz.filarecki @ I
Ewa Kluska 3010
Jarosław Kluska 3010 jaroslaw.kluska @ I
Ewa Kozielska 3010
Bożena Król 3010 bozena.krol @ I
Anna Kurach RA 155 3049 anna.kurach @ I
Włodzimierz Leszczyński 3043 wlodzimierz.leszczynski @ I
Anna Majewska 3010 anna.majewska @ I
Jan Maśliński 3043 jan.maslinski @ I
Paweł Rzepka 3010 pawel.rzepka @ I
Anna Skowron AA 10 3052 anna.skowron @ I
mgr inż. Wojciech Talar 3010 wt @ O
Halina Tomczyk 3010 halina.tomczyk @ I
Bogumiła Włośniewska 3010